Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
Liepājas Universitāte – FK "Ķekava" 1:11
Liepājas Universitāte – FK Ķekava 1:11

Neraugoties uz tālo ceļu un auksto laiku, ķekavniecēm spēle Liepājā neizvērtās par lielu pārbaudījumu (kā pirmajā reizē). Uzvara tikai nodrošināta jau pirmajā periodā: 6:0, G. Vancāne (11 vārti sezonā), Babjuka (1) (Ēvalde), Drēziņa (5) (Berga), G. Vancāne (12) (Poļakova), Banka (12) (Poļakova), Ēvalde (1) (Babjuka).

Otrajā periodā jau bija līdzīgāka spēkošanās un vairāk palikusi atmiņā ar mūsu spēlētājas Līgas Grigorjevas sapelnītajām 14 soda minūtēm (tostarp arī 10, min sods par grūšanu). Patiesību sakot, Līga sodus nenopelnīja apzināti – vienkārši kā agresīvs (pozitīvā nozīmē) aizsargs, ticis uzbrukumā, nemainīja spēles stilu. Ko var atļauties aizsargs savā zonā, to uzbrucējs pretinieku pusē tomēr nevar. Vārti: Banka (13), Štāle (7) (Berga).

Trešais periods bija kaut kas vidējs starp pirmo un otro periodu. Ķekavnieces jūtot, kas visos spēles parametros ir spēcīgākas, mierīgi aizvadīja spēli līdz galam. Vārtsardze Jogita Gindra atvairīja soda metienu. Vārti: Štāle (8)(Kuzņecova), Reineka (1) (Ēvalde), Kuzņecova (10) (Berga).

Svētdien, 31. janvārī Ķekavas sporta namā plkst .14, spēle ar čempionēm "Rubeni", kuras jau divas sezonas Latvijā nav zaudējušas. Pēdējā savstarpējā spēlē ķekavnieces viesos piekāpās tikai ar 0:2 (vēl 48. min. bija 0:0!). Varbūt savas sienas palīdzēs notikt brīnumam?