| Sākums | komandas| Vēsture | Sacensības | Galerija | Arhīvs | Saites | Diskusijas | Kontakti |
:: FLORBOLA KLUBS ĶEKAVA ::
Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
FK "Ķekava" – Rubene 5:7 (1-1,4-3, 0-3)
FK Ķekava – Rubene 5:7

Pēc decembra ķekavnieču zaudējuma rubeniecēm viņu mājās bija pilnīgi skaidrs, ka spēle Ķekavā būs saspringta un ceļš čempionēm netiks griezts.

29. minūtē 4:1 ķekavnieču labā... Likās, ka brīnums varbūt nav tālu un tiks pārtraukta vairāk nekā divu gadu Rubenes komandas uzvaru sērija Latvijas čempionātā. Tomēr... Bankavas un Co parādīja, ka vēl gana stipras un ar milzu pūlēm nosvēra uzvaru kausus savā labā.  Taču arī ķekavniecēm nevajadzētu daudz skumt: iekosts tika, asins garša mutē sajusta, pārliecība saviem spēkiem gūta. Šo spēli ievēroja arī ziņu lentas LETA, Sportacentrs, rakstot, ka rubenietes Ķekavā izglābušās... Spēli filmēja un arī parādīja LTV1 "Panorāmas" sporta ziņās, uzsverot, ka bija "bēdīgi", ka Ķekava nenoturēja pārsvaru.

Ķekavas treneris A. Blinds pret Rubeni izvēlējās pēdējās spēlēs jau tradicionālo taktiku: presingu, īpašu akcentu liekot uz izvirzītu vienu uzbrucēju, kas ik pa laikam drīkstēja nepiedalīties aizsardzībā. Riskanta taktika, kas attaisnojās: rubenietes savu pozicionālo vairākumu uzbrukumā neizmantoja, toties ķekavnieču pretuzbrukumi bija asi un rezultatīvi, pat neraugoties uz Latvijas izlases vārtsardzes Rumbiņas labo spēli: 1:1, Banka (14 vārti sezonā) (G. Vancāne), 2:1, Berga (9) (Kuzņecova), 3:1, G. Vancāne (13) (Brunovska), 4:1, Drēziņa (6) (Babjuka), 5:3, Berga (10). Īpašs prieks par pieredzējušās  Ievas Bergas, vēl nesenās Latvijas izlases kandidātes, diviem vārtiem, kura pierādīja, ka labi jūtas asā spēka spēlē un tādā prot gūt vārtus. Savukārt sešpadsmitgadnieces Natālija Babjuka un Elīna Drēziņa lika saprast un cerēt, ka varbūt aug laba maiņa. Spēles beigās Ķekavai spēka izrādījās mazāk nekā Rubenei meistarības. Edītei Bankavai trīs vārti, Zeltītei Bankavai divi vārti: abas šīs meitenes, manuprāt, spēlē vīriešu pirmās līgas vidējā līmenī un ir pakāpi labākās par visām citām Latvijas florbolistēm.  Metienu attiecība 27:34. Tātad: cīņa sanāca.    

Par Ķekavas komandas labāko spēlētāju A. Blinds atzina aizsardzi Lauru Vancāni, kura kopā ar Peļņu, Ēvaldi, Poļakovu un Gindru ne tikai prasmīgi nokapāja aizsardzībā, bet arī veikli ievadīja uzbrukumus.

Nākamā spēle 13. februārī viesos ar "Valmieru/Vindu."

Artis Drēziņš

FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7 FK Ķekava – Rubene 5:7
FK Ķekava – Rubene 5:7
Paldies mūsu atbalstītājiem!

Ķekavas
pagasta padome

Ķekavas pagasta padome

Zone

Spēka pasaule

 

Vēlies Ķekavas fanu kreklu?
Ja atbilde ir "JĀ!", tad raksti mums e-pastu.
Diemžēl skaits ir ierobežots.
Treniņi florbolā bērniem Ķekavas sporta klubā

95.-98. gadā dzimušie, treneris Inguss
t. 26229090

99. gadā dzimušie un jaunāki, treneris Ints,
t. 29653457

Statistika
 
Florbola klubs „Ķekava” © 2007