Latvijas meistarsacīkstes florbolā virslīgā sievietēm
"Rīgas Lauvas/LSPA" – FK "Ķekava" 6:5 (pēc soda metieniem)

Spraigā cīņā ar lauvenēm ķekavnieces tika pie viena punkta, kaut gan cerēts tika vairāk,  arī spēles gaita liecināja, ka  pretinieces bija iespējams uzvarēt pamatlaikā, tāpat kā līdzšinējās trijās spēlēs. Sevišķi daudz neizmantotu vārtu gūšanas iespēju bija pirmajā periodā, kas tika zaudēts ar 0:2.

Otrajā periodā vārtus mūsējām guva Poļakova (5. vārti sezonā) no Bergas piespēles  un Berga (12) no Poļakovas piespēles, bet trešā perioda sākumā Drēziņa (8), izlecot no noraidīto soliņa, pēc Bergas piespēles rezultātu izlīdzināja, to vēlreiz 51. minūtē izdarīja G. Vancāne (14) no Poļakovas piespēles, bet  53. minūtē Orste (4) no Štāles piespēles vadībā izvirzīja jau ķekavnieces, diemžēl tūlīt pat lauvenes rezultātu izlīdzināja – 5:5. Vārtu gūšanas iespējām bagāta spēle turpinājās līdz pat pamatlaika beigām un pašās beigās varēja pat uzelpot – labi, ka tā! –, kad Brunovska atsita pa gaisu tukšos vārtos lidojošu bumbiņu.

Papildlaikā vārtu guvumu nebija, bet soda metienos diemžēl viss jau bija izšķirts pēc trijiem metieniem.

Nākamā spēles 7. martā plkst. 14 Ķekavas sporta namā ar Liepājas Universitāti un 8. martā plkst. 20.30 Olimpiskajā sporta centrā ar "RSU/Runwau/Salming".