Latvijas jaunās florbola sezonas lielākā sensācija:
"FK ''Kekava/AXA" uzvar seškārtējās Lavijas čempiones "Rubeni"!!!
"FK Ķekava/AXA" – "Rubene: 5:4 (1-1, 0-0, 3-3,0-0)
FK Ķekava/AXA – Rubene: 5:4

Jau spēles pirmais periods parādīja, ka Ķekava var cīnīties līdzvērtīgi. Spēle gan sākās ar Rubenes ļoti lielu presingu, kas bija arī gaidāms. Jau spēles pirmajās sešās minūtēs Rubenes komanda trīs reizes trāpīja pa vārtu stabiņu. Ķekavas komanda centās izveidot labus pretuzbrukumus, taču visos mēģinājumos Rubenes komanda labi nospēlēja aizsardzībā. Viens mēģinājums izdevās sekmīgs – 8. minūtē Elīna Drēziņa vārtu priekšā pielaboja Daces Āboliņas metienu un atklāja spēles rezultātu 1:0! Rubenes florbolistes turpināja presingot. Labi momenti bija Edītei Bankavai, Zanei Klaberei un Lienei Rajeckai, taču tie par laimi netika izmantoti. Spēles 14. minūtē Džeinai Eglītei izdevās rezultātu tomēr izlīdzināt.

Turpinājumā spēle bija daudzmaz līdzīga. Kaut arī vairāk spēli kontrolēja Rubene, Ķekavas komandai bija vairākas labas iespējas gūt vārtus. Spēles 31. minūtē Dinai Štālei padevās labs metiens, taču bumbiņa trāpīja pa vārtu stabu. Pēc divām minūtēm viņai atkal laba iespēja izcelties, taču diemžēl nekā. Perioda turpinājumā Rubenes florbolistēm Lienei Admanei  Lienei Rajeckai un Edītei Bankavai bija labas iespējas gūt vārtus ,taču iespējas netika realizētas. Perioda beigās Ievai Bergai bija teicama izdevība apspēlēt Rubenes vārtsardzi, taču pretinieces paspēja atgriezties aizsardzībā. Turpinājumā nekas nemainījās un arī pēc otrā perioda 1:1.

Trešais periods sākās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem Rubenes komandas izpildījumā. Spēles 45.minūtē Kristīna Bankava izvirzīja vadībā Rubeni 1:2! Taču Rubenes triumfs neturpinājās ilgi un jau 47. minūtē Guna Kudrjavceva no Ievas Bergas piespēles izlīdzināja rezultātu. Rubenes komanda turpināja savu presingu un vairākām spēlētājām bija labas iespējas, taču par laimi tās netika izmantotas līdz pat 50. minūtei, kad Unda Muravska atkal izvirzīja vadībā Rubenes komandu 2:3. 55.minūtē Guna Spalva dubultoja pārsvaru Rubenei 2:4! Likās, ka viss jau ir cauri, taču uzreiz pēc šī vārtu guvuma Ķekavas florbolistes aktīvi izspēlēja centra iemetienu un  četram sekundēm Ieva Berga no Paulas Kudrjavcevas piespēles samazināja rezultāta starpību un atgrieza cerības Ķekavai 3:4. Rubene ar saviem uzbrukumiem nelika mieru un vairākkārtīgi apdraudēja Ķekavas komandas vārtus, bet spēles 58. minūtē arī ķekavniece Gundega Vancāne guva vārtus, taču tie diemžēl netika ieskaitīti – sitiens pa pretinieku nūju. Neskatoties uz to pamatlaika pirsmpēdējā minūtē Dina Štāle izlīdzināja rezultātu 4:4.

Papildlaikā Rubenes komanda ļoti aktīvi uzbruka. Spēles 62. un 65.minūtē Juta Hmeļinskai un Evitai Rudzītei bija labas iespējas gūt vārtus, taču tās par laimi netika izmantotas. Spēles uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami bullīši. Tajos  ar rezultātu 2:1 (vārtus guva Ieva Berga un Dina Štāla) pārākas bija Ķekavas florbolistes un līdz ar to 2010. gada 26. septembris tiek oficiāli pasludināts par vēsturisku florbola klubam "Ķekava"!
Portāls sportacentrs.com par šo spēli rakstīja: "Pēc spēles "Ķekava/AXA" komandas pārstāvja Arta Drēziņa balsī varēja saklausīt lielu prieku un gandarījumu. Viņš gan pastāstīja, ka ķekavietēm ir lielas problēmas ar sastāvu, jo vairākas meitenes devušās strādāt vai mācīties uz ārzemēm, ir, kas pagaidām nevar spēlēt ģimenes pieauguma dēļ, ir arī traumētas spēlētājas - arī šodienas spēles laikā roku salauzusi pirmo vārtu guvēja Elīna Drēziņa. Tajā pašā laikā Ķekavas komandai veiksmīgi sakrita visi apstākļi, bet galvenais - acīmredzamus rezultātus dod trenera Anda Blinda darbs trīs gadu garumā - meitenes vairs neskrien uz dullo, bet paceļ galvu, paskatās, piespēlē, kombinē, vārdu sakot - spēlē. Spēles aculiecinieces komentārs: "Šodienas spēle "Rubene" - "Ķekava/AXA" bija vienkārši satriecoši laba. Sen nebija tik sakarīga sieviešu florbola spēle redzēta. Iespējams, ka "Rubenei" pietrūka trenera padoma, jo meitenes ieradās vienas. Bet Blinds bija uzdevumu augstumos, bez liekas bļaušanas, pareizi virzot spēli — un rezultāts redzams."

Savukārt portalā florbolazinas.lv varēja lasīt: ""Parasti meitenes cenšos neslavēt, taču šoreiz visas tiešām nocīnījās ļoti labi. Bieži bijis tā, ka pēc diviem periodiem rezultāts mums ir labvēlīgs, taču trešajā trešdaļā komanda salūzt, esot spiesta piedzīvot zaudējumus. Šoreiz izdevās ne tikai nesalūzt, bet pat atspēlēties, par ko ir liels prieks. Neatlaidība, cīņasspars un disciplīna bija tie galvenie faktori, kas šoreiz ļāva sasniegt tādu rezultātu," laimīgs pēc uzvaras bija "Ķekava/AXA" komandas galvenais treneris Andis Blinds."