Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
"FK Ķekava"/AXA sarežģītā cīņā izrauj uzvaru pār "Rīgas Lauvas"/ERREA 3:2 (0-1, 1-0, 2-1)

Spēles pirmajā periodā ne viena, ne otra komanda neguva pārsvaru. Gan "Rīgas Lauvām", gan Ķekavai bija daudz sīkas kļūdas, taču momentu netrūka. Spēles 4. minūtē Annai Aļošinai bija laba iespēja gūt vārtus, taču bumbiņa atsitās pret vārtu stabiņu. Vārtus guvums gan neizpalika. Spēles 6. minūtē Elīna Ivanova teicami apspēlēja mūsu vārtsardzi Jogitu Gindru un no kreisā vārtu stabiņa bumba tika ietriekta vārtos – 0:1. Turpinājumā "Rīgas Lauvas" vairāk kontrolēja spēli. 7. minūtē Ķekavas bijušajai spēlētājai Annai Reinekai bija laba iespēja dubultot pārsvaru, taču par laimi Guna Kudrjavceva teicami nospēlēja aizsardzībā. Ķekavas florbolistēm arī bija labi momenti. Spēles 17. minūtē mūsu jaunākajai spēlētājai Elīzai Bērziņai bija laba iespēja izgājienā viens pret viens gūt vārtus, taču pretinieču vārtsardze nospēlēja teicami, arī Jogitas Gindras piespēle bija mazliet par stipru. Perioda pašā izskaņā Gunai Kudrjavcevai bija labs moments, taču bumbiņa lidoja garām vārtiem.  Pēc pirmās trešdaļas – 0:1.

Mača nākamajās 20 minūtēs spēle bija nedaudz atraisītāka, taču joprojām abām komandām bija neprecizitātes. Bīstamu momentu šajā trešdaļā bija maz. Spēles 28. minūtē Dacei Āboliņai bija laba izdevība gūt vārtus, taču metiens aizgāja garām vārtiem. Minūti vēlāk arī pretinieces izveidoja labu vārtu gūšanas momentu, bet arī  Elīnas Bernavas metiens aiztraucās garām vārtiem.  Elīnai Ivanovai bija laba metiena pozīcija, taču šeit mūsu komandas vārtsardze glāba situāciju. Līdz spēles 38. minūtei Dacei Āboliņai bija divas lieliskas iespējas. Tās gan diemžēl netika izmantotas, bet trešo iespēju viņa nepalaida garām un pēc Kristīnas Ēvaldes iespējas Dacei izdevās izlīdzināt rezultātu 1:1. Pēc šī vārtu guvuma ķekavnieces atdzīvojās un 40. minūtē Dinai Štālei bija labs vārtu gūšanas moments, taču tas netika izmantots.

Trešo trešdaļu mūsu komandai izdevās iesākt ļoti labi. Spēles 47. un 48. minūtē Dinai Štālei atkal bija divas teicamas iespējas izgājienos viens pret viens gūt vārtus, taču abās epizodēs "Rīgas Lauvas" labi nospēlēja aizsardzībā. Neskatoties uz to  Ķekavai izdevās gūt vārtus,  un precīza pēc Gunas Kudrjavcevas piespēles bija viņas māsa Paula 2:1. Diemžēl ilgi šo pārsvaru noturēt neizdevās. 11 sekundes pēc šī vārtu guvuma precīza atkal bija Elīna Ivanova 2:2. Spēles pēdējās 10 minūtēs vairāk spēli kontrolēja Ķekavas florbolistes un spēle kļuva spraigāka. Spēles 53. minūtē Gunai Kudrjavcevai bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču bumbiņa lidoja nedaudz garām vārtiem. Visbīstamākais moments bija spēles 58. minūtē, kad Gundega Vancāne izgājienā pret vārtiem izdarīja spēcīgu metienu, taču vārtu augšējais pārliktnis glāba viesus. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām Gunai Kudrjavcevai izdevās gūt vārtus un izvirzīt vadībā "FK Ķekava"/AXA - 3:2. Pēc minūtes "Rīgas Lauvas" izņēma vārtsardzi un uzsāka aktīvu presingu, taču, par laimi, nekas viņām neizdevās un ķekavnieces grūtā spēlē izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu 3:2.