Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
"FK Ķekava"/AXA uzvar Ķekavas novadu 14:1

Sieviešu virslīgas spēle tikās abas Ķekavas komandas "FK Ķekava"/AXA un Ķekavas novadu. Spēle ritēja ļoti mierīgi bez jebkādiem nopietniem asumiem un pārliecinošu uzvaru šajā cīņā izcīnīja "FK Ķekava"/AXA ar 14:1.

Spēles pirmais periods sākās ar lielu "FK Ķekava"/AXA pārsvaru. Jau spēles 2. minūtē Ilze Medne izvirzīja vadībā mūsu lielo komandu –1:0. Aksietes turpināja aktīvi uzbrukt un spēles 3. un 5.minūtē Kristīna Brante un Gundega Vancāne guva katra pa vieniem vārtiem panākot 3:0. Ķekavas novadam arī bija ļoti laba izdevība minūti vēlāk, kad Inga Ametere mēģināja izgājienā viens pret vienu pārspēt vārtsardzi Unu Zuzani, taču tas viņai neizdevās. Mūsu lielā komanda turpināja aktīvi uzbrukt un spēles 8. minūtē Guna Kudrjavceva pēc savas māsas Zanes piespēles panāca 4:0. Aksietes  turpināja meistarīgi apspēlēt Ķekavas novadu un jau spēles 10. minūtē Elīna Drēziņa ar vieglu metienu panāca 5:0. Ķekavas novads vairāk spēlēja uz pretuzbrukumiem. Spēles 12. minūtē laba iespēja bija Sabīnei Ozoliņai,  taču viņas metiens lidoja garām vārtiem. "FK Ķekava"/AXA spēlēja vienkārši, neko daudz nedomājot. Spēles 17. minūtē Egija Senka un Ieva Berga, katra guva vārtus panākot 7:0. Bīstams moments bija 18. minūtē, kad mūsu jaunā florboliste Elīza Bērziņa izgāja viens pret viens ar Klintu Bulu, taču viņai neizdevās īsti trāpīt pa bumbiņu. Līdz ar perioda signālu pie pirmajiem vārtiem šajā spēlē tika arī Dace Āboliņa un pēc pirmās trešdaļas "FK Ķekava"/AXA vadībā ar 8:0.

Spēles otrais periods aizritēja mierīgāk un aksietes vairāk kontrolēja bumbiņu, nekā veidoja bīstamus momentus. Spēles 21. minūtē Ķekavas novada komandas uzbrucēja Aija Vancāne izpildīja soda metienu. Vārtus viņa guva, taču tie netika ieskaitīti, jo bumbiņa tika pavilkta atpakaļ. Neskatoties uz to, ka aksietes spēlēja mazākumā, Dacei Āboliņai ar vieglu metienu izdevās gūt otros vārtus un panākt 9:0. Ķekavas novads turpināja vairāk spēlēt uz pretuzbrukumiem un spēles 25. minūtē laba iespēja bija Ingai Ameterei, taču mūsu lielās komandas vārtsrdze bija uzdevumu augstumos. Arī aksietes atbildēja ar bīstamu momentu spēles 31. minūtē, kad Gundega Vancāne izdarīja spēcīgu metienu, taču bumbiņa lidoja garām vārtiem. Neskatoties uz to viņas māsai Laurai Vancānei izdevās gūt savus pirmos vārtus panākot 10:0. Labas iespējas līdz perioda beigām bija Dinai Štālei, Ievai Bergai un Gundegai Vancānei, taču tās neizdevās izmantot. Spēles 38. minūtē laba iespēja atkal bija Ingai Ameterei, taču atkal vārtos labi spēlēja Una Zuzane. Piecas sekundes pirms perioda beigām Guna Kudrjavceva guva vēl vienus vārtus panākot 11:0 pēc trešās trešdaļas.

Spēles pēdējās divdesmit minūtes Ķekavas novads sāka atdzīvoties un momentu mūsu otrajai komandai bija vairāk, taču arī aksietes turpināja bombardēt mūsu otro komandu. Spēles 41. un 44.minūtē Elīna Dreziņa un Dace Āboliņa guva vēl katra pa vieniem vārtiem panākot 13:0. Ķekavas novadam spēles 48.minūtē atkal bija laba iespēja. Kristīna Degina izpildīja soda metienu, taču mūsu vārtsardze ar rokām atvairīja bumbiņu. "FK Ķekava"/AXA vēl viens ļoti bīstams moments bija spēles 52. minūtē, kad Elīza Bērziņa mēģināja nenosegtajā stūrī raidīt bumbiņu vārtos, taču vārtu stabiņš glāba Ķekavas novadu. Aksietēm izdevās gūt vēl vārtus spēles 55.minūtē, kad precīza bija Kristīna Brante. Ķekavas novads tomēr spēles 60. minūtē tika pie saviem goda vārtiem, kad precīza bija komandas rezultatīvākā spēlētāja Aija Vancāne.