Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„FK Ķekava”/AXA cieš zaudējumu pret „RSU/Runway” 1:8(1:1 ; 0:3 ; 0:4)

Rīgas Olimpiskajā centrā norisinājās sieviešu virslīgas spēle, kurā mūsu „FK Ķekava”/AXA cīnījās pret pašreizējām līderēm „RSU/Runway”. Abas komandas līdz šim nebija zaudējušas. Spēle mūsu komandai bija diezgan grūta un diemžēl mūsu florbolistēm nācās piedzīvot pirmo zaudējumu šajā sezonā ar rezultātu 1:8.

Spēles pirmais periods sākās ar diezgan lielu „RSU/Runway” spiedienu un jau 2. minūtē bija bīstams moments uz mūsu vārtiem, taču vārtu pārliktnis glāba komandu. Diemžēl 3. minūte izvērtās neveiksmīga mūsu vārtsardzei Jogitai Gindrai, kurai pēc Līgas Garklāvas metiena neizdevās veiksmīgi notvert bumbiņu 1:0. Studentes turpināja aktīvi presingot un vairākām spēlētājām bija labas iespējas, taču mūsu komanda disciplinēti spēlēja aizsardzībā. „FK Ķekava"/AXA” arī mēģināja veidot pretuzbrukumus. Spēles 10. minūtē teicama iespēja bija Ievai Bergai, taču rīdzinieču vārtsardze Liāna Aldiņa nospēlēja lieliski. Spēles 18. minūtē mūsu florbolistēm izdevās izmantot skaitlisko vairākumu un vārtus pēc teicamas Dinas Štāles piespēles no kreisās laukuma puses guva Guna Kudrjavceva. Ļoti labas mūsu komandai bija perioda beigas, kad Ķekavas komanda iespieda pretinieces savā aizsardzības zonā. Bija arī vairāki metieni, taču tie iestrēga RSU aizsardzībā. Rezultāts nemainījās un pēc pirmā perioda rezultāts 1:1.

Spēles otrais periods arī sākās ar lielu „RSU/Runway” presingu. Spēles 26. minūtē Aija Kuncīte paklupināja mūsu komandas spēlētāju Elīzu Bērziņu un tika noraidīta uz divām minūtēm. Diemžēl vairākums komandai izvērtās katastrofāls, kaut arī bija daudz labu momentu. Spēles 27. minūtē pēc neveiksmīgas spēles aizsardzībā divus vārtus izdevās gūt Diānai Isjominai panākot 1:3. Turpinājumā rīdzinieces turpināja ļoti aktīvi uzbrukt. Vairākām spēlētājām bija daudz bīstami momenti, taču mūsu komanda ļoti dzelžaini spēlēja aizsardzībā apzinoties to, ka vairāk ielaist nedrīkst. Perioda beigās 39. minūtē rīdzinieces tomēr salauza mūsu komandu un vārtus pretinieču komandas labā guva Luīze Biļinska un līdz ar to pēc otrā perioda rezultāts 1:4.

Trešajā periodā studentes turpināja kontrolēt spēles gaitu. Spēles 42. minūtē Luīze Biļinska saņēma labu Ilzes Justamentes piespēli un bez domāšanas trieca bumbiņu mūsu sargātajos vārtos 1:5. Pēc minūtes „RSU/Runway” izspēlēja līdzīgu kombināciju, kuras rezultātā vēl vienus vārtus šajā spēlē izdevās gūt Aijai Kuncītei 1:6. Mūsu komandas treneris Andis Blinds bija spiests ņemt pusminūtes pārtraukumu, taču diemžēl tas nepalīdzēja mūsu komandai. Spēles 45.minūtē Luīze Biļinska ar tālmetienu izcēlās ar hat-trick šajā cīņā, panākot 1:7. Spēles turpinājumā rīdzinieces atslāba vairāk dodot mūsu komandai uzbrukt. Labs moments perioda vidū bija Zanei Kudrjavcevai, taču arī šajā reizē mūsu komandas spēlētājai neizdevās pārspēt Liānu Aldiņu. Spēles 52. minūtē Kristīne Ēvalde diezgan rupji nospēlēja pret Signi Ercenu, iegrūžot bortā un nopelnot mūsu komandai noraidījumu par nepareizu grūšanu. „RSU/Runway” vairākumā diezgan bīstami apdraudēja mūsu komandas vārtus un 13 sekundes pirms vairākuma beigām Luīze Biļinska ar spēcīgu metienu labajā augšējā stūrī guva vārtus, panākot 1:8. Atlikušajās spēles minūtēs bija lielsrRīdzinieču komandas spiediens, taču rezultāts nemainījās un mūsu komandai nācās piedzīvot pirmo zaudējumu šajā sezonā ar rezultātu 1:8.

Nākamā spēle „FK Ķekava”/AXA komandai 14. decembrī Plkst.19:00 Ķekavas sporta namā pret Ķekavas novadu.