Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
Ķekavas derbijā ne bez grūtībām uzvar „FK Ķekava”/AXA

Otrās Ķekavas komandu spēles scenārijs pavisam atšķīrās no pirmās tikšanās reizes. Šoreiz pirmos vārtus, izmantojot vairākumu, guva „Ķekavas novada” spēlētāja Aija Vancāne. Drīz vien gan viesu statusā esošā „FK Ķekava”/AXA, pateicoties diviem kurioziem goliem, no kuriem viens Gunas Kudrjavcevas rēķinā, savukārt otru novadnieces raidīja pašas savos vārtos, izvirzījās vadībā. Mirkli vēlāk izcēlās arī komandas rezultatīvākā spēlētāja Dace Āboliņa, panākot jau 3:1. Pusotru minūti pirms perioda beigām „Ķekavas novads”, izmantojot pretinieču nesaprašanos, vienus vārtus atguva, Aijai Vancānei gūstot savus otros vārtus, šoreiz no soda izspēles.

Otrajā periodā „FK Ķekava”/AXA vārtos Unas Zuzanes  vietā stājās Jogita Gindra, taču pirmās minūtes viesu komandai nāca kā auksta duša. Novadnieces pēc Līgas Vancānes metiena ne tikai izvirzījās vadībā, bet pat pamanījās iegūt divu vārtu pārsvaru, no vārtu priekšas izceļoties gan Artai Kozlovai, gan Kristīnai Deginai. Līdz ar to nepilnu divu minūšu laikā no 2:3 rezultāts kļuva 5:3. Andim Blindam nekas cits neatlika, kā pieprasīt pusminūtes pārtraukumu, kurš nesa gaidītos rezultātus. Tiesa gan, ne uzreiz, tomēr sešas minūtes pēc šīs komandas sapurināšanas „FK Ķekava”/AXA uzsāka veiksmīgu pakaļdzīšanos, četrarpus minūšu laikā panākot divu vārtu pārsvaru jau sev – 7:5. Šajā reidā divus vārtus guva Ieva Berga, pa vieniem – Gundega un Laura Vancānes. Nu jau „Ķekavas novads” pieprasīja pārtraukumu, kā arī nomainīja vārtsargu, Klintu Bulu aizvietojot Sintijai Banei.

Taču vēl viens radikāls notikumu pavērsiens nesekoja, trešajā periodā „FK Ķekava”/AXA pārsvaru tikai palielināja, neatstājot mājiniecēm nekādas iespējas atgūties. Pilnos sastāvos pa vārtiem guva Gundega Vancāne un Kristīna Brante, savukārt abpusējā noraidījuma laikā brīvo vietu arī veiksmīgāk izmantoja viesu komanda, izceļoties Paulai Kudrjavcevai un Dinai Štālei. Pēdējais vārds šajā spēlē gan piederēja „Ķekavas novadam”, jo nedaudz vairāk kā minūti pirms beigām Inga Ametere uz tablo uzstādīja rezultātu, kāds bija arī spēlei beidzoties – 11:6 „FK Ķekava”/AXA labā.