Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„FK Ķekava”/AXA viesos piekāpjas „Rīgas Lauvām/ERREA” 3:6

Spēles sākums ķekavniecēm izvērtās pavisam neveiksmīgs – pirmajās sešās minūtēs jau trīs zaudēti vārti. Vispirms rezultātu ar tālmetienu atklāja Diāna Zeipe, savukārt spēles piektajā minūtē rikošets no viesu aizsardzes kājas palīdzēja Elīnas Bernavas metienam šķērsot vārtu līniju. Tikai vienpadsmit sekundes vēlāk rezultāts jau 3:0 lauvu labā, lielisku pretuzbrukumu noslēdzot Elīnai Ivanovai. Tiesa, perioda vidū „FK Ķekava”/AXA nopelnīja iespēju izpildīt soda metienu, ko ar precīzu raidījumu augšējā stūrī realizēja Gundega Vancāne. Perioda izskaņā Iveta Kreišmane par bīstamu grūdienu apmalē tika noraidīta uz piecām minūtēm, taču ķekavnieces to nespēja realizēt.

Otrajā periodā vienīgais vārtu guvums viesu rēķinā, aktīvi nospēlējot pie pretinieču vārtiem „FK Ķekava”/AXA piespieda lauvas raidīt bumbiņu savos vārtos, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Tomēr trešā perioda sākumā „Rīgas Lauvas/ERREA” atkal izdarīja atrāvienu, gūstot divus vārtus īsā laika sprīdī – pēc Evelīnas Garbares un Ievas Lapinskas metieniem jau 5:2. Deviņas minūtes līdz spēles beigām vienus vārtus atguva Elīza Bērziņa, vārtsardzes Jogitas Gindras izmesto bumbiņu no gaisa pāradresējot vārtos. Viņai šis bija pirmais gols Virslīgā. Tomēr viesu prieki nebija ilgi, jo drīz pēc tam savus otros vārtus guva Elīna Ivanova. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 6:3 lauvu labā, kas ļāva rīdziniecēm pietuvoties gan ķekavniecēm, gan „Rubenes” komandai.