Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
Fk "Ķekava/AXA" arī šoreiz piedzīvo smagu zaudējumu pret RSU/Runaway 1:9(0:4 ; 0:3 ; 1:2)

Mūsu „Ķekava/AXA” mēģināja revanšēties līdervienībai „RSU/Runaway” par novembrī piedzīvoto smago zaudējumu. Diemžēl mūsu florbolistēm neveicās ar iespēju izmantošanu un arī šoreiz nācās piedzīvot smagu zaudējumu ar rezultātu 1:9.

Ķekavnieces cīņu iesāka diezgan labi, pirmajās minūtēs iespiežot rīdzinieces aizsardzības zonā, taču kā vienai, tā otrai komandai neizdevās īsti uzmest pa vārtiem. Taču, kad ķekavnieču treneris Andis Blinds pateica: ''Tas taču nav golfs!'', spēle kļuva atraisītāka ar bīstamiem momentiem. Spēles 2.minūtē laba iespēja RSU komandā izcelties bija Signei Ercenai izgājienā viens pret viens, taču Jogita Gindra nospēlēja teicami. Ķekavas florbolistes arī mēģināja kaut ko izveidot un 5.minūtē labs metiens padevās Zanei Kudrjavcevai, taču Liāna Aldiņa bez pūlēm bumbiņu notvēra. Uzreiz pēc tam sekoja nepatīkamais un Līga Garklāva atstāta viena pret mūsu vārtsardzi raidīja bumbiņu vārtos 0:1. Neskatoties uz to aksietes neapstājās un 7.minūtē laba iespēja pēc Elīnas Drēziņas metiena bija Kristīnai Brantei, taču studentes prasmīgi nospēlēja aizsardzībā. RSU florbolistes vairākas reizes apdraudēja ķekavnieču sargātos vārtus un spēles 11.minūtē Gunita Kārkliņa izdarīja lielisku plaukstas metienu bumbiņu raidot visām mūsu spēlētājām garām, kreisajā apakšējā stūrī 0:2. Rīdzinieces nepārstāja aktīvi presingot un minūti vēlāk pirmos vārtus izdevās gūt pretinieču snaiperei Diānais Isjominai 0:3. Perioda beigās dominēja tikai „RSU/Runaway”. Spēles 14.minūtē teicama izdevība bija Luīzei biļinskai, taču bumba lidoja garām vārtiem. „Ķekava/AXA”centās tikt ārā no aizsardzības zonas, taču spēles 18.minūtē tas izdevās neveiksmīgi. Egija Senka mēģinot izraidīt bumbiņu no zonas kļūdījās un Aija Kuncīte šo mūsu neveiksmi izmantoja gūstot 0:4.

Otrais periods iesākās ar ļoti bīstamu momentu RSU izpildījumā, taču Gunita Kārkliņa trāpīja pa vārtu pārlikni. Drīz pēc tam 23.minūtē lieliska iespēja izgājienā viens pret viens bija Līgai Graklāvai, taču arī šoreiz Jogita Gindra glāba komandu. „Ķekava/AXA” arī mēģināja izveidot labus momentus. Spēles 26.minūtē Dacei Āboliņai padevas labs metiens, taču rīdzinieces to nobloķēja. Nepagāja pat minūte līdz ko Diāna Isjomina guva vēl vienus vārtus panākot 0:5. Lai arī kāds bija rezultāts mūsu florbolistes cīnījās līdz galam. Spēles 31.minūtē teicama iespēja bija Gunai Kudrjavcevai, taču viņai neizdevās trāpīt pa bumbiņu. Studentes neapstājās un viņām izdevās gūt vēl divus vārtus. Spēles 32.minūtē pēc teicamas Lindas Brokānes piespēles ar neērto nūjas lāpstiņas pusi Signei Ercenai izdevās gūt vārtus un panākt 0:6, bet divas minūtes vēlāk Diāna Isjomina izcēlās ar hat-trick 0:7. Perioda beigās 38.minūtē labs metiens padevās Gundegai Vancānei, taču rezultāts nemainījās.

Spēles trešajā trešdaļā RSU uzbruka mazāk, taču neskatoties uz to momenti bija bīstami. Spēles 42.minūtē Diāna Isjomina izdarīja divus spēcīgus šāvienus. Pirmajā reizē bumbiņa atsitās pret vārtu stabu, taču ar otro piegājienu viņai izdevās gūt vēl vienus vārtus 0:8. Arī pretinieces kļūdījās laukuma vidus daļā un 44.minūtē Dace āboliņa ar negaidītu metienu no centra pārsteidza Liānu Aldiņu nesagatavotu 1:8. Studentes turpināja veidot bīstamus momentus. Spēles 47.minūtē Diāna Isjomina augstasinīgi apspēlēja visas mūsu komandas spēlētājas, izdarot pat metienu, kuru Una Zuzane atvairīja veiksmīgi. Nepagāja ilgs laiks un 49.minūtē Zanei Kudrjavcevai bija teicama iespēja gūt vārtus, taču pēdējā brīdī pretinieces paspēja patraucēt. Arī perioda otrajā pusē Aksietēm bija vairākas labas iespējas, taču tās neizdevās izmantot. Spēles izskaņā rīdzinieces noķēra mūs uz pretuzbrukumu un līdz ar beigu sirēnu Signei Ercenai izdevās gūt vēl vienus vārtus. Līdz ar to „Ķekava/AXA” arī šoreiz piedzīvo smagu zaudējumu ar 1:9.

Vienīgo vārtu autore Dace Āboliņa: "Par komandas spēli varu pateikt, ka esam salīdzinoši jaunā sastāvā. Mums pietrūkst cīņasspars un ticība, jo nav tā, ka vispār necenšamies, bet nedaudz ir par maz un vairāk sastrādājoties arī spēle aizies mūsu ritmā. Daudz jāstrādā un jāiegulda, tad arī redzēsim labākus rezultātus. Ņemot vērā, ka dažas spēles esam jau vinnējušas, tad varam sevi arī parādīt kā konkurējošu komandu."