Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
Irlava pieveikta arī trešajā savstarpējā spēlē – 7:2

Pirmajā komandu spēlē Irlavā ķekavnieces tika cauri sveikā ar 4:3, savukārt šoreiz, lai arī pēc pirmā perioda tas pats 2:1, uzvara bija pārliecinošāka.
Pirmās spēles minūtes pagāja bez labiem vārtu momentiem. Rezultāts tika atklāts tikai 12. minūtē, kad viesu komanda realizēja vairākumu, Elīnai Drēziņai izmantojot vārtsardzes nepiesegto stūri. Trīs minūtes vēlāk pēc irlavnieču kļūdas uzbrukuma uzsākšanā pārsvaru dubultoja Lana Kuzņecova. Tiesa, perioda pašā izskaņā ar „Irlava/Tukums” realizēja vairākumu, gūstot vārtus jau no soda izspēles.

Otrajā periodā „FK Ķekava”/AXA centās neatkārtot pagājušās spēles scenāriju un iegūt drošu pārsvaru. Pirmajās pāris minūtēs pa vārtiem guva Ieva Berga un Dace Āboliņa, panākot jau 4:1. 34. minūtē pēc sāpīgas sadursmes mājiniecēm nācās nomainīt vārtsardzi Kristīni Adamani, kuras vietā devās Rasa Pūce. Arī viņu ķekavnieces šajā periodā vēl paspēja pārspēt, vārti Paulai Kudrjavcevai un jau četru vārtu pārsvars.

Pēdējās 20 minūtēs „FK Ķekava/AXA” turpināja irlavnieces „nomētāt”, kas arī nesa gaidītos rezultātus. 51. minūtē Laura Vancāne pamanījās bumbiņu raidīt garām pamatīgai burzmai vārtu priekšā, kā arī vārtsardzei. Savus otros vārtus piecas minūtes līdz spēles beigām guva komandas rezultatīvākā spēlētāja Dace Āboliņa, taču mirkli vēlāk ar lielisku pretuzbrukumu atbildēja Ilze Stukule. Līdz ar to šī spēle beidzās ar „FK Ķekava/” uzvaru ar 7:2.