Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„Ķekava/AXA” arī ceturtajā mačā piekāpjas „RSU/Runaway” ( 1:2 ; 0:3 ; 2:4 )

Pagājušo sestdien Rīgas Olimpiskajā Centrā norisinājās 18.kārtas spēle sieviešu virslīgā, kurā mūsu florbolistes tikās ar RSU/Runaway. Šajā mačā ķekavnieces izrādīja lielāku pretestību, taču arī šoreiz tika piedzīvots zaudējums ar 3:9.

Spēle iesākās ar rīdzinieču pārsvaru, taču reālu draudu pirmajās minūtēs nebija. Ķekavas florbolistes atbildēja ar pretuzbrukumiem. Labs metiens 5.minūtē padevās Dacei Āboliņai, taču veiksmīgi nospēlēja RSU vārtsardze. Uzreiz pēc tam studentes aktivizējās, izveidojot bīstamus momentus, taču mūsu komanda lieliski spēlēja aizsardzībā. Spēles 8.minūtē Laurai Vancānei ar negaidītu metienu no laukumu centra izdevās pārsteigt pretinieces nesagatvotas un gūt vārtus 1:0. Turpinājumā RSU/Runaway iespieda aksietes aizsardzības zonā un mača 13.minūtē Diānai Isjominai izdevās panākt izlīdzinājumu 1:1. Studentes turpināja aktīvi uzbrukt un pēc nepilnas pusminūtes Luīze Biļinska ar neērto lāpstiņas pusi ieraidīja bumbiņu vārtos 1:2. Trešdaļas beigās abām komandām bija labas iespējas, taču rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā periodā RSU/Runaway pilnībā pārņēma iniciatīvu. Rīdzinieces izdarīja vairākus spēcīgus metienus. Mūsu komanda veiksmīgi turējās, taču 28.minūtē pēc Tatjanas Varšas metiena, Līga Garklāva iestūma bumbiņu vārtos 1:3. Turpinājumā ķekavnieces kļuva nedaudz aktīvākas, tomēr līdz labam metienam tikt neizdevās. Mājinieces turpināja aktīvi darboties. un 34.minūtē Signe Ercena ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī panāca 1:4. Trešdaļas beigās cīņa kļuva līdzvērtīgāka un aksiešu rindās labas iespējas izcelties bija Evijai Poļakovai un Gundegai Vancānei, taču tās neizdevās izmantot. Mača 40.minūtē Aija Kuncīte teicami apspēlēja mūsu spēlētāju, vārtu priekšā atdodot bumbiņu Lindai Brokānei, kura bez domāšanas triec to vārtos 1:5.

Arī trešo trešdaļu veiksmīgāk iesāka studentes. Spēles 42.minūtē Gunita Kārkliņa ar spēcīgu šāvienu panāca 1:6, bet trīs minūtes vēlāk vēl vienus vārtus no tuvas distances guva Līga Garklāva. Turpinājumā rīdzinieces izdarīja daudz tālmetienus, taču vairākas reizes vārtu stabiņš glāba mūsu komandu.  Aksietes turpināja ķert uz pretzubrukumiem un 51.minūtē ar lielisku metienu kreisajā augšējā stūrī Dacei Āboliņai izdevās pārspēt Montu Čēmu 2:7. Nedaudz vēlāk RSU/Runaway florbolistes teicami izspēlēja kombināciju un 57.minūtē pēc Luīzes Biļinskas piespēles, precīza bija Signe Ercena 2:8. Pamatalaika izskaņā abas komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem un gala rezultātā Ķekava/AXA piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:9.