Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„Ķekava/AXA” sīvā cīņā piekāpās „Rīgas Lauvas/ERREA”(2:2 ; 2:1 ; 0:3)

Pagājušajā svētdienā Ķekavas Sporta Namā norisinājās Sieviešu virslīgas spēle, kurā mūsu „Ķekava/AXA” uzņēma „Rīgas Lauvas/ERREA”. Cīņa bija ļoti sīva un mūsu komandai bija pārsvars, taču beigu daļā iekrita uz vairākiem pretuzbrukumiem un nācās piekāpties ar 4:6.

Mača sākumā bija vērojams atklātais florbols. Abas komandas spēlēja tikai uz uzbrukumiem. Veiksmīgākas izrādījās mūsu florbolistes un 4.minūtē lieliski vārtu priekšā nocīnījās Kristīna Brante atklājot rezultātu 1:0. Turpinājumā neliels pārsvars bija aksietēm. Bīstams metiens spēles 7.minūtē padevās Paulai Brunovskai, taču garām vārtiem. Pēc tam vairāk uzbruka Lauvas un divas minūtes vēlāk Ieva Lapinska ar metienu no tālas distances panāca neizšķirtu 1:1. Trešdaļas otrajā pusē mača gaitu vairāk kontrolēja „Ķekava/AXA”. 12.minūtē teicama izdevībā bija Ievai Bergai, taču Ivanda Bērziņa glāba komandu. Lauvām momentu bija mazāk, tomēr viens no tiem tika realizēts 19.minūtē, kad Dace Možeiko apspēlēja mūsu aizsardzes, ieraidot bumbiņu vārtos. Neskatoties uz to perioda izskaņā Paulai Brunovskai izdevās panākt izlīdzinājumu 2:2.

Otrais periods sākās ar rīdzinieču spiedienu, taču Ķekavas komandai izdevās noķert uz pretuzbrukumu un 24.minūtē Zane Veidenbauma nenosedza labo vārtu pusi, kas ļāva Paulai Brunovskai bez īpašām grūtībām gūt savus otros vārtus 3:2. Turpinājumā spēle izlīdzinājās un mūsu florbolistēm izdevās iegūt nelielu iniciatīvu. Laba iespēja 30.minūtē izgājienā 2 pret 1 bija Ievai Bergai, taču arī šoreiz lieliski darbojās viesu komandas vārtsardze. Trīs minūtes vēlāk Rīgas Lauvām izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un ar spēcīgu šāvienu arī Dace Mo˛eiko izdevās tikt pie saviem otrajiem vārtiem, panākot 3:3.Uzreiz pēc tam lieliska izdevība izcelties bija Gundegai Vancānei, taču vārtu stabiņš glāba komandu. Aksietēm izdevās atjaunot vadību 40.minūtē, kad pēc izspēlētas kombinācijas Guna Kudrjavceva bumbiņu raidīja praktiski tukšos vārtos 4:3.

Trešās trešdaļas sākumā ķekavnieces pilnībā iespieda Lauvas aizsardzības zonā, taču divreiz iekrita aizsardzībā un ar spēcīgiem metieniem vārtu augšējā stūrī Diāna Zeipe un Ieva Lapinska panāca 4:5. Turpinājumā mūsu komanda turpināja aktīvi uzbrukt. Bīstama episode izvērtās 51.minūtē, kad Paula Brunovska izdarīja metienu, pēc kura likās, ka ir gūti vārti, taču nekā. Rīdzinieces veiksmīgi spēlēja uz pretzubrukumiem un 56.minūtē no Diānas Zeipes metiena, bumbiņa atsitās pret Dinas Štāles kāju un ieslīdēja vārtos 4:6. Pamatlaika beigās aksietes centās glābt situāciju, taču tas neizdevās un diemžēl „Ķekava/AXA” piedzīvoja zaudējumu ar 4:6.

Mača labākā spēlētāja Paula Brunovska: „Pēc atgriezšanās komandā un vispār florbolā jūtos ļoti labi. Vēl ir jāpierod pie jaunā sastāva, taču gan jau viss būs labi. Manuprāt, šo dažu mēnešu laikā komanda ir progresējusi. Protams, ka pie daudz kā vēl vajag piestrādāt. Par pēdējo spēli runājot, uzskatu, ka mums fiziski pietrūka spēka, jo sestdien pret RSU atstājām daudz spēkus. Uz noguruma pamata bija arī tehniskais brāķis - neprecīzas piespēles, kārtīgi nenostrādājām konkrētā spēles momentā. Kopumā spēle bija aizvadīta slikti. Cerams, ka tādas spēles vairs neatkārtosies.”