Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„Ķekava/AXA” izcīna pirmo sauso uzvaru šosezon 6:0 (3:0 ; 2:0 ; 1:0)

Vakar Ķekavas sporta namā norisinājās sieviešu virslīgas spēle starp „Ķekava/AXA” un „Irlava/Tukums”. Tajā aksietēm izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 6:0.

Pirmā trešdaļa iesākās ar ievērojamu mūsu komandas spiedienu un 3.minūtē Gundega Vancāne ar spēcīgu metienu, atklāja rezultātu 1:0. Turpinājumā cīņa izlīdzinājās, taču aksietes uzbruka vairāk un guva divus vārtus 7. un 10.minūtē, kad precīzas no tuvas distances bija Paula Brunovska un Laura Vancāne 3:0. Kaut ko līdzīgu bīstamam momentam irlavnieces izveidoja 12.minūtē, taču Elīnas Zālmanes raidītā bumbiņa atsitās pret vārtu stabiņu. Trešdaļas beigās Ķekavas komandai bija pāris labas iespējas, taču skaitļi uz tablo palika tie paši.

Otrā perioda sākumā neliels pārsvars bija viešņām, taču mūsu florbolistes noķēra uz pretuzbrukumu un 22.minūtē pēc skaistas Ilzes Mednes piespēles, vārtus guva Paula Kudrjavceva 4:0. Pēc tam pārliecinošs pārsvars bija aksietēm. Mača 25.minūtē labs metiens padevās Zanei Kudrjavcevai, taču mazliet garām. Ķekavas komandai piektos vārtus izdevās gūt trīs minūtes vēlāk, kad precīza bija mūsu pieredzējušākā florboliste Anda Knopsiņa. Trešdaļas otrajā pusē ritēja sīva spēkošanās. 33.minūtē teicama iespēja bija „Irlava/Tukums” snaiperei Guntrai Stockai, taču mūsējās lieliski darbojās aizsardzībā. „Ķekava/AXA” rindās labs moments bija Dinai Štālei, tomēr atkal vārtu stabiņš.

Mačā pēdējās 20 minūtes pagāja mūsu zīmē. Laba iespēja 46.minūtē bija Dacei Āboliņai, taču lieliski nospēlēja Irlavas komandas vārtsardze. Neskatoties uz to četras minūtes vēlāk viņai izdevās ieraidīt bumbiņu kreisajā vārtu stūrī un panākt 6:0. Pamatlaika beigās vairāk uzbruka pretinieces, taču rezultāts palika nemainīgs un „Ķekava/AXA” izcīnīja pirmo sauso uzvaru šajā sezonā.