Latvijas čempionāts virslīgā sievietēm
„Ķekava/AXA” piedzīvo sāpīgu zaudējumu mača izskaņā 10:11 ( 3:2 ; 3:2 ; 4:7 )

Ķekavas Sporta Namā norisinājās sieviešu virslīgas spēle, kurā mūsu komanda uzņēma viešņas no Valmieras. Spēle ritēja veiksmīgi, taču diemžēl neveiksmīgi tika aizvadītas beigas un līdz ar to negaidīts zaudējums ar 10:11.

Ķekavnieces mača sākumā pilnībā pārņēma iniciatīvu un jau 6.minūtē Dinai Štālei izdevās ieraidīt bumbiņu zem vārtu pārlikņa – 1:0. Mūsu komanda turpināja dominēt, taču mača 11.minūtē Ingai Stulpānei izdevās noķert uz pretuzbrukumu un panākt izlīdzinājumu – 1:1. Nepagāja ilgs laiks, līdz Paula Brunovska un Elīna Drēziņa ar spēcīgiem metieniem atjaunoja vadību – 3:1. Trešdaļas beigās Valmierai izdevās vienus vārtus atgūt un ejot pārtraukumā – 3:2.

Otrais periods aksietēm iesākās neveiksmīgi. Mača 22.minūtē vēl vienus vārtus guva Inga Stulpāne. Turpinājumā ritēja ļoti sīva cīņa. Mūsu komanda uzbruka daudz, taču lieliski spēlēja pretinieču vārtsardze un arī pāris reizēs vārtu stabiņs glāba Valmieru. Neskatoties uz to, trešdaļas otrajā pusē izdevās uzlauzt aizsardzību un no tuvas distances divreiz precīza bija Dace Āboliņa. Pirms atpūtas abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 6:4.

Mača pēdējās divdesmit minūtes izvērtās diezgan bēdīgas. Pašā sākumā Jogitu Gindru divreiz pārspēja „Valmiera/BSS” snaipere Ieva Jurkāne –6:6. Līdz trešdaļas vidum Ķekavas komanda neļāva pretiniecēm ieskrieties un 52.minūtē rezultāts joprojām bija neizšķirts – 8:8. Tomēr pēc tam mūsu florbolistes neveiksmīgi nospēlēja aizsardzībā kā rezultātā Valmierietes izvirzīties vadībā – 8:10. „Ķekava/AXA” galvenais treneris Andis Blinds pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un izstrādāja taktiku, kas palīdzēja atkal izlīdzināt rezultātu –  10:10(vārtus guva Dace Āboliņa un Dina Štāle). Atlikušajās minūtēs aksietes aktīvi presingoja, taču 21 sekundi pirms pamatlaika beigām ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī izcēlās Ieva Jurkāne un diemžēl „Ķekava/AXA” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu spēles beigās ar 10:11.