„FK Ķekava/BFF” – „Ķekavas Bulldogs” 14:4

Ķekavas derbijā, kurā sieviešu florbola virslīgas čempionāta ietvaros sacentās „FK Ķekava/BFF” un „Ķekavas Bulldogs”, uz laukuma dominēja pieredzējušākā komanda, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 14:4.

Mača sākums ķekavniecēm izdevās sekmīgs. 4.minūtē ar vārtu guvumu 18 gadu jubilejā sevi apsveica Elīna Drēziņa, bet mirkli vēlāk pēc Ilzes Mednes izspēles bumbiņu vārtos raidīja Ieva Jurkāne 2:0. Arī turpinājumā iniciatīva piederēja pieredzējušākajām spēlētājām, tomēr „Ķekavas Bulldogs” disciplinēti darbojās aizsardzībā - līdz 12.minūtei, kad īsā laikā rezultāts kļuva 4:0. Nedaudz vēlāk precīza bija Rūta Lībiete, taču 19.minūtē Dina Štāle atguva četru vārtu pārsvaru 5:1.

Otrajā periodā „Ķekava/BFF” dominēja vairāk, pirmajās desmit minūtēs gūstot piecus vārtus. Turpinājumā Aija Vancāne izpildīja soda metienu, taču bumbiņu aizlidoja garām vārtiem. „Ķekavas Bulldogs” florbolistes vairākumu neizmantoja un 35.minūtē pēc Elīnas Drēziņas piespēles precīza bija Ieva Jurkāne. Kā jau abu Ķekavas komandu cīņā diemžēl ierasts, arī šoreiz netika bez asumiem. Neilgi pirms pārtraukuma Dace Ametere iesita ar nūju iepriekšējo vārtu autorei, par ko saņēma 2+10 minūšu sodu un 40.minūtē Paula Brunovska panāca 12:1.

Lai arī pēdējās divdesmit minūtēs „Ķekava/BFF” izdarīja krietni vairāk metienu, rezultātā tas neatspoguļojās. Trešdaļas sākumā abas komandas vairākas reizes apmainījās ar precīziem raidījumiem. „Ķekavas Bulldogs” izcēlās trīs reizes, „Ķekava/BFF” divas. Turpinājumā bija labas iespējas gūt vārtus, tomēr rezultāts palika nemainīgs un ar 14:4 uzvaru svinējā pieredzējušākā komanda, kuras labā četrus vārtus guva Ieva Jurkāne, pa trijiem – Paula Brunovska un Gundega Vancāne (viņai arī vēl četras piespēles!).

„FK Ķekava/BFF” nākamo spēli aizvadīs 1.oktobrī  plkst.14. pret Rubeni.